Megoldott

Vízművek elhagyott terelőoszlopai

Csepelen a Gubacsi híd előtt 8 elhagyott terelőoszlop és egyéb dolgok. Hetek óta itt pihennek a járdán. A tábla szerint a Vízműveké. Jelét nem látom, hogy kellene itt valamire, nem ártana begyűjteni. Köszönöm!
Google Utcakép: https://goo.gl/maps/mUErse679V42

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Akár, kérdés a Vízművek kölcsön adta -e volna. :)
    Amúgy úgy értesültem szombaton valamit csináltak az úttesten és ezzel volt körbekerítve míg dolgoztak, utána pedig elvitték. De valószínűleg elfelejte...
  • Doe John hozzászólt a bejelentéshez.

    Esetleg a fentebb lévő járdafolt hiányát körbe lehetett volna keríteni velük! :-)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy láttam az oszlopokat el is vitték!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére