Válaszra vár

Kidőlt pollerek

Tisztelt Önkormányzat!
A Ferenc tér- Bokréta utca Mester utca felé eső sarkán hetek óta ki van döntve két poller. Az egyik csak kifeküdt, a másik a közelben hever a fűben. Kérném helyreállításukat!
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc tér

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • S. Lujza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eurovelo tábla a földön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    0909-MÜPA-Nemzeti Színház H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos terelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halász Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Kvassay Jenő út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére