Megoldásra vár

Odvas fa

Korábban tettem egy bejelentést, hogy a 2. Kerület Bolyai u 5-7 előtt két odvas fa van. Az önkormányzat vissza is jelzett már, hogy megvizsgálják az elrendelték a fák állapotfelmérését stb. , aminek örülök.
A gond az, hogy a környéken sok hasonló fajtájú és állapotú fát is láttam, így inkább a környék összes ilye fáját meg kellene nézni.

Az utcában vannak fahelyek, ahová fákat kellene ültetni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bolyai u. 5

Hozzászólások

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett fa szakértői anyaga elkészült. Sajnálatosan az egyértelmű helyzet miatt ki kell majd vágni.

    A többi fa esetében a szakértői vizsgálat nem állapított meg olyan károsodás...
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Műszaki Osztály felé.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Csatlós utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Méteres gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére