Válaszra vár

Közút felé dőlnek a fák

Tisztelt járókelők már egy jó ideje a személy gépjármű forgalom felé dőlnek a fák ami pont befelé dől ami előbb utóbb ki fog dőlni a közútra legyenek szívesek az illetékes mi hamarabb intézkedni a Klapka utca busz megállóval szemben

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Török Flóris u. 187b

Hozzászólások

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Kiss Ádám!

    Köszönjük megkeresését.
    Bejelentése nyomán a címet nyilvántartásunkba vettünk, helyszíni szemlénk alapján a fák szükséges munkálatait előjegyeztük. A fák valóban ferdék, de stabil
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Köztemető utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Kende Kanuth utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére