Válaszra vár

Korhadt fa

Anonim Járókelő

Korhadt öreg akácfa, melyet jórészt csak a kérge tartja,

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi István tér

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Belgrád rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Belgrád rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére