Válaszra vár

Évek óta takarítatlan fatövek.

Budapest, XIV. Ker. a Thököly úton a városból kifelé vezető oldalon ( a Mexikói út után ) több helyen láthatóan évek óta takarítatlan a fák környezete, az avar már földdé érett.
Kérem a terültek rendbetételét.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 112a

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas bokor a zebra mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére