Válaszra vár

Kikopott a fű

Kikopott a fű a Városligeti fasor elején Arthur Koestler szobra körül. Sajnos a szobrot és a körülötte lévő füves területet gyakran kutyaillemhelynek használják a helyiek, ezért szeretném kérni az Önkormányzatot, hogy keressenek erre megoldást. Az én javaslatom az lenne, hogy egy alacsony kerítéssel elzárva és kutyákat tiltó táblát kihelyezve védjék meg a szobrot, és fű helyett apró virágokat telepítsenek. Sajnos a közeli MolBubi dokkoló miatt kerékpárral is gyakran áthajtanak a magas patka ellenére.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Városligeti fasor 904

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Vasrúd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére