Megoldatlan

Játszótéri kapu nem működik rendesen

A 17. kerületi virágtelepi játszótéren található kerítéssel körbevett rész bejárati kapuja nehezen nyitható, csukható. Valószínűleg egy csavar meglazult.
Az egy szárnyas kapu működik rosszul.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Tanár u. 164

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentőnek megoldott :)
  • Für Evelin hozzászólt a bejelentéshez.

    A férjem tegnap megcsinálta a kaput, most már működik rendesen.
    Szóval az ügy megoldódott végül :)
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Für Evelin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Folyik a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Korhadt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére