Megoldásra vár

Veszélyes fák

A Bólyai u. 5-9 (Budai Gyermekkórház) előtt két veszélyesen odvas fa áll. Meg kell vizsgálni, hogy menthetők, vagy ki kell vágni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bolyai u. 5

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos később vettem észre, hogy van még ezen kívül is hasonló állapotú fa az utcában. Jó lenne a környék összes azonos fajtájú és korú fáját átnézni, szerintem sok ilyen lesz még ezeken kívül.
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megrendeltük a független szakértői vizsgálatot a fék állapotára.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat. Ha bejelentésében park vagy zöldterület fenntartója nem a II. Kerület...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Odvas fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bolyai utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére