Válaszra vár

Kiszáradt fa

A Fogarasi út 19 mellett található a képen látható kiszáradt fa.
Szeretném kérni a cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 19e

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére