Válaszra vár

Mátyás utca burkolata

A Mátyás utca burkolata a Lónyay utca és a Közraktár utca között tönkrement. Számos kocka mozog, eltört. A burkolat zajos, ha egy autó végighajt rajta.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mátyás u. 5

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Kükedi Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére