Megoldásra vár

Hiányzó kivágott fa

Anonim Járókelő

Kérem pótolják a fát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 46

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A képen látható tuskó eltávolítása után tudunk majd fát ültetni az őszi ültetési időszakban. Őszig a fák életben maradása érdekében nem javasolt az ültetés.

    Üdvözlettel,
    II. Kerü...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat. Ha bejelentésében park vagy zöldterület fenntartója nem a II. Kerület...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Odvas fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bolyai utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére