Megoldatlan

Keresztúr egyik legszebb fája...

... tavaly és idén is erőteljesen vissza lett vágva.
Jelenleg ennyi mardt belőle s csak remélni lehet, hogy az öreg fában van annyi életerő, hogy újra kilombosodjon...
(A műholdas térképen még ma is jól látható a hatalmas lombkorona...)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért nagyon döbbenetes a történet és igazából azt látni, hogy se illetékest, se civilt nem zavar :(
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    És itt van a vége: ma, amikor arra jártam ez a látvány fogadott... Rákoskeresztúr egykor egyik legszebb fája nincs többé!
    A lemetszett csonkot megnézve az látszik, hogy a fának nem lehetett különösebb...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Miután lassan szeptemberre jár az idő meg lehet állapítani, hogy ez a visszametszés és lombosítás sajnos nem járt sikerrel...
    Egy szép és öreg fa alighanem tönkre lett téve... :(
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett támla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leestek a kőlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére