Megoldott

Kitakart közlekedési tábla

A képen látható táblát teljesen benőte a fa, egy kis igazításra lenne szükség.

Probléma helyszíne
Budaörs Puskás Tivadar út 2-4

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Federics Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A táblát a mai napon láthatóvá tettük, a takaró ágakat levágtuk.

    Üdvözlettel:

    Federics Judit
    BTG Parkfenntartás
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budaörs Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budaörs Önkormányzata"-ra.

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budaörs Önkormányzata
    Dózsa György utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres vagy kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budaörs Önkormányzata
    Arany János utca
  Vissza az oldal tetejére