Válaszra vár

Veszélyes útkereszteződés

Üdv! Budaörsön a Keleti u. és Budapark vagy Nyugati utca kereszteződésénél napi szinten találkozom veszélyes szituációval. Az Obi felől (Mol benzinkút mögött, Budapark) felől érkező az út kialakítás miatt azt hiheti hogy egy nagy körforgalomban van. De ez téves, mert jobb irányból, Keleti utca felől érkezőnek elsőbbséget kell adnia. Ez sok esetben nem történik meg. Javasolnám egy erre figyelmeztető tábla kihelyezését (pl. egyenrangú út kereszteződés)

Köszönettel: Jantik Tamás

Probléma helyszíne
Budaörs FV6V+8F
Veszélyes útkereszteződés bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • A rendszer újra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budaörs Önkormányzata

  • Budaörs Önkormányzata nem válaszolt 40 napon belül.

  • Fizel Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: Budaörs Önkormányzata

  • Jantik Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére