Válaszra vár

Kopott KRESZ táblák

Kérem cseréljék a kopott KRESZ táblákat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budaörs Sport u.

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IKEA Budaörs

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Közút (Budaörs)
    Vasút utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett sárga

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budaörs Önkormányzata
    Károly király utca
  Vissza az oldal tetejére