Megoldott

beszakadni készülő úttest

a dob utca 62 előtt nagy üreg van az út alatt.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület
beszakadni készülő úttest bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Bibor Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    javítva.
  • Bibor Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    a hely már megjelölve, de a sárga lámpa nem működik
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Bibor Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Funkció nélküli oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Holló utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott záróvonal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Cila
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére