bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Állandó szemétlerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Koszorú utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    7
    Megoldatlan
    7

    MIÉRT???

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Tisza utca (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Rozsnyó tér - hiányos közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rozsnyó tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Beragadt lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tófalvy Péter
    Illetékes: Budapest Közút
    Belgrád rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Táblák takarásban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Poczkodi Lajos
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyhágó utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére