bejelentés
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Felesleges pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Gyömrői úti fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott gepjarmu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Branyiszkó út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazdátlan gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hosszú utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Aquincum HÉV megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szántó Tibor
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére