bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sportpálya javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Mázoló utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    lyuk (hiányzó fedél) az a úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Naphegy tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nappal égő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vámház körút
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    száradó fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Soó Rezső sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére