bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kihúnyt Lámpatestek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Karácsony Sándor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Firkák a belvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kitört oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ábel István
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Radnóti Miklós utca (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    7
    Megoldatlan
    7

    Mikor adják át a Margit hidat?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Margit körút (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csonkolt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott Peugeot a Nyugatinál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Nyugati tér (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére