bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csonkolt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott Peugeot a Nyugatinál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Nyugati tér (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Huszti út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kerékpárút állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kerítés állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldatlan
    7
    Megoldatlan
    7

    Gyűlik a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére