bejelentés
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Csömöri út (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Járda használata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Üzbég utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Óriás luk a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Le Marietta
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Vadász utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    7
    Megoldatlan
    7

    Fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Füstifecske utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Keresztúrok emléktáblája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Felső Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Ahol senki sem látja?...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Sarlósfecske utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére