bejelentés
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Eldugult csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Csengery utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Óvodakert

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szulágyi Ilona
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Kis Diófa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Király utcai csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ittlakunk .hu
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    1075 Madách Imre út 6

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Laszlo
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Madách Imre út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    hiányzó járdaszegély elem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére