bejelentés
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Megrongált oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Klauzál tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    közpark zárva?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Tivadar utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    kevés a kerékpártároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rácz András
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Kazinczy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Omladozó vakolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: _ Csacseg
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Murányi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Omladozó vakolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: _ Csacseg
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Murányi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Felbontás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére