bejelentés
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    A Király utca állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    A Dob utca állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hulladékpapír konténer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fehér Péter
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Holló utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Király utca járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Kazinczy utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Laszlo
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Kazinczy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére