bejelentés
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Virágzó parlagfű

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Erdősor út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Utcai gyomnövények

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Berzeviczy Gergely utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    elbúrjánzott gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Megyeri út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott focipálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    parlagfű

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Erdősor út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére