bejelentés
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Fél éve foglalja a parkolót a jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Kőszeg utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bolgárkertész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére