bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Opel Astra a Szobránc utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szobránc utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rózsavölgyi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Kövér Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    rendszám nélküli Iveco

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hyundai Pony

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszam nélkül áll itt egy roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Csömöri út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Fehér furgonok felesznek mindent!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére