bejelentés
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    rendszám nélküli Iveco

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hyundai Pony

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszam nélkül áll itt egy roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Csömöri út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Fehér furgonok felesznek mindent!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Fél éve foglalja a parkolót a jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére