bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    eljagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ferenczi Gergely
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út 46
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Elhagyott autó zöldövezetben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Cinkotai út 48 (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Parkolónak nézik a kerékpárutat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Tatai utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    kamera és vonalka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Juhász Tamás
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szentmihályi ùt (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    22
    Megoldatlan
    22

    Elhagyott Jaguar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Semsey Andor utca 25 (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére