bejelentés
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    járdán való parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ancsin Ferenc
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Cinkotai út 69 (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott törött autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hajdu Adam
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dorozsmai utca 209-211 (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Cinka Panna utca 10-12 (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Cinka Panna utca 10-12 (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Elhagyott Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendrei Márton
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Angol utca 49
  Vissza az oldal tetejére