bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benjamin Lopez2
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Deák Ferenc tér (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Mocsok a metró mögött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benjamin Lopez2
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Deák Ferenc tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Tönkretett gyep az Andrássyn

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére