bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    A branch which may cause danger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagykovácsi utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    táblát benőtte egy fa - M3 M5 4 31 ?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kidőlt tábla és fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Morzsa utca (XV. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    kidölt fatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Lehel utca (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Kiborogatott szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Vérmező park padok festése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megnőttek a gyomnövények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Jó lenne ide néhány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőbánya alsó vasútállomás (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére