bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Járdára belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lelógó faágak

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kellene ide egy új fát ültetni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Törött támkarók egy fa körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Podmaniczky utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Le Marietta
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Benczúr utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére