bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Budafoki elágazás (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos a belváros

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gondozatlan földdarab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkretett virágágyás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére