bejelentés
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Járdán/buszmegállóban való parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Thököly út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Üzemképtelen gépjárművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Pasaréti út (II. kerület)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    9
    Megoldott
    9

    Rákóczi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Tartassák be a szabályokat VÉGRE!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére