bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Konténerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Forgalmi sáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Dózsa György út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tilosban parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Budapest Péter
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szent István körúton szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére