bejelentés
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Balkáni állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Gyakrabb ellenőrzés kéne

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Konténerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére