bejelentés
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koller Tamás
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldatlan
    14
    Megoldatlan
    14

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nágl Balázs
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kutyakaka lépten nyomon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Tímár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére