bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Termés a járdán, balesetveszély, kosz, bűz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Poros kabrió rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Renault Twingo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hősök tere M (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére