bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Koszos lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló csatorna fed lap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bárdos Artúr utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    problémás csatornafedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bolgárkertész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Billegő csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Tamás
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Martinovics tér (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére