bejelentés
  • Megerősítésre vár
    6
    Megerősítésre vár
    6

    Eldugult csatornaösszefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Richter Gedeon utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Rákóczi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kies utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatornafedlap és környéke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Füredi utca / Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billegő csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: L Tamás
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Viola utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült, süllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szőlő köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére