bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra terjed a bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Árasztó út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Schweidel utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismeretlen beton közműfedelek széle összetört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Dalmady Győző utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozgó víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Jókai utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Az utcán hemzsegnek a csótányok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Ballagi Mór utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyatott nyilvános WC

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Gellért tér 1. (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére