bejelentés
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kopott korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Batyu utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szétesett korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Csalán út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Repedezett jarda a Törökvész úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Törökvész út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére