bejelentés
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Fekvőrendőrhöz hasonlító úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Úthibák jelzése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bánkuti Béla
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    MIKOR ÉPÍTENEK UTAT AZ ERDŐSOR UTCÁBAN?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Rosszul felújított parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Fekvőrendőr igénylés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gonda Imre
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.
    Somos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Botlásveszélyes fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére