bejelentés
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    lámpás gyalogos átkelőhely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság
    Hajógyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Veszélyes útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mezey Tamás
    Illetékes: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság
    Bem rakpart 50 (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Gyorshajtások!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P. Attila
    Illetékes: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság
    Hollós Korvin Lajos utca 11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Újpesti Gyorsulási Verseny

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság
    Fóti út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére