bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem ürítik a kukát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Tahi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes kuka a patakban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött kuka

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Tátra utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lehullott levelek takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Palóc utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Angyalföld szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Szent László út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére