bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pauler utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szétesett a lámpabúra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dési Huber utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világítanak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Aranyvirág sétány (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Többségében nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére