bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lezuhant borítás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Békásmegyer (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sötét aluljáró

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hiányzó útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Váratlan helyen nő a gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Emília utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült lámpafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére